WC valiklis vaisių kvapo ŪLA, 1000 ml

2,99 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 39 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

WC valiklis ŪLA, 1000 ml

Paskirtis: Efektyviai šalina kalkakmenio ir šlapimo akmens sluoksnį, rūdis ir kitus nešvarumus tualete. Tirštas, koncentruotas, gausiai putojantis, efektyviai plaunantis, su įvairiais pagerinančiais priedais. WC valiklis nepamainomas pagalbininkas, kad Jūsų klozetas spindėtų gaiva ir švara. Tinka valyti kriaukles ir kranus.

Sudėtis: <5% nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos, <5% anijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos, fosforo rūgštis, kvapnioji medžiaga, dažikliai, vanduo.

Naudojimas: Užpilkite valiklio aplink po klozeto briauna. Po 10 minučių nuplaukite vandeniu. Reikalui esant patrinkite šepečiu ar kempine. Užpilkite ant kempinėlės ir patrinkite kriaukles, kranus, po 5 min. nuplaukite vandeniu.

Sauga: Pavojinga. Smarkiai nudegina odą ir pažeidžia akis. Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Saugoti, kad nepatektų į aplinką. Mūvėti apsaugines pirštines/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis vandeniu.

PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): nedelsiant nuvilkti visus užterštus drabužius. Odą nuplauti vandeniu. Turinį/talpyklą išpilti (išmesti) pagal nacionalinius reikalavimus.

Laikymas: Kambario temperatūroje, sausoje patalpoje, originalioje gamintojo taroje.

Brand

Ūla

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas