WC želė ŪLA, 750 ml

2,15 

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

WC želė ŪLA, 750 ml

Savybės: tiršta, koncentruota, nenubėga ir padengia paviršių, gausiai putojanti. Efektyviai plauna, aromatizuoja vonios bei tualeto patalpas.

Sudėtyje esantys aktyvaus chloro junginiai balina valomus paviršius.

Naudojimas: Neskiestas skirtas klozetams  plauti, vonios ir kriauklių nutekėjimo angoms valyti. Skiestas (50ml-5L vandens) naudojamas keraminiams sienų ir grindų paviršiams plauti virtuvės, vonios bei tualeto patalpose.

Užpilti želė  aplink po klozeto briauna ir patrinti šepečiu. Galima palikti per naktį. Po to nuplauti vandeniu. Valant vonias ir kriaukles užpilti priemonės, palikti 2-3 minutes, po to kruopščiai   nuplauti vandeniu.

Sudėtis: ‹ 5% anijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos, ‹ 5% nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos, ‹ 5% baliklio chloro pagrindu, kvapnioji medžiaga, dažiklis.

Sauga: Pavojinga. Smarkiai nudegina odą ir pažeidžia akis. Labai toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.  Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Saugoti, kad nepatektų į aplinką. Mūvėti apsaugines pirštines. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): Nedelsiant nuvilkti visus užterštus drabužius. Odą nuplauti vandeniu. Turinį/talpyklą išpilti (išmesti) pagal nacionalinius reikalavimus.

Atsargiai! Nenaudoti kartu su kitais produktais. Gali išskirti pavojingas dujas (chlorą).

Laikymas: sausose, vėsiose patalpose, originalioje gamintojo pakuotėje

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas