LED sieninis lauko šviestuvas EZ SOLAR WALL LIGHT, 8 h

16,00 

Produkto kodas: 884620040918 Kategorijos: ,

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

LED sieninis lauko šviestuvas EZ SOLAR WALL LIGHT, 8 h

Spalva: 6500K, 50 lm, šalta balta. Aptikimo diapazonas: 3–5 m; judesio jutiklio kampas: 90 º. Jutiklio rėžimas trunka 45 sekundes vienam aptikimui. Atsparus vandeniui. Įkrauto šviestuvo degimo laikas nui 6 iki 8 valandų. Tinka naudoti su 1 x Li-ion 14500 3,7V 600 mAh maitinimo elementu (pridėtas).

Dėmėsio! Instrukcijoje paveikslėlyje nurodytas šviestuvo veikimo laikas valandomis (h) pagal metų laikus pavasarį (spring), vasarą (summer) ir rudenį (autumn). Šviestuvo laikas žiemą yra ribotas.

Įspėjimas! Tai ne žaislas. Prieš išmesdami gaminį išimkite maitinimo elementą ir išmeskite atskirai. Kai kurios galimos sudedamosios dalys gali būti kenksmingos aplinkai ir jei nebus išmestos gali kelti pavojų aplinkai.

Svarbūs įspėjimai gręžiant sienas. Įsitikinkite, kad ten, kur planuojate gręžti nėra dujų, vandens ar elektros. Atsižvelkite į sienos sudėtį (kadangi montavimo medžiagos netinka visų tipų sienoms). Prekybos centre teiraukitės tinkamų varžtų ir kaiščių tinkamų sienoms. Gamintojas neprisiima jokios atsakomybės už žalą, atsiradusią dėl netinkamų sienų tvirtinimo detalių.

Įkrovimas. Nejunkite jungiklio į OFF padėtį, kol baterijos nebus visiškai įkrautos. Pirmą kartą leiskite saulės kolektoriui gauti 3–4 pilnas dienas su tiesioginiais saulės spinduliais.

Platintojas UAB „Paslaugų idėja“, Europos pr. 69, LT-46333 Kaunas, tel. (8 37) 391 111.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas