Oro gaiviklis ARUN BLUE BLOSSOM, 260 ml

1,95 

Produkto kodas: 8696601103367 Kategorija:

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Oro gaiviklis ARUN BLUE BLOSSOM, 260 ml

Naudojimas. Prieš įstatant flakoną į automatinį oro gaiviklio dozatorių, įsitikinkite, kad prietaisas išjungtas. Prietaisą visada laikykite nukreipę nuo veido. Įjungus, prietaisas papurkš po 15 sekundžių. Prieš naudojant perskaitykite instrukcijas.

PAVOJINGA. Ypač degus aerozolis. Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. LAIKYTI VAIKAMS NEPRIEINAMOJE VIETOJE. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus degimo šaltinius. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Saugoti nuo saulės šviesos. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50 °C/122 °F temperatūroje. Nepradurti ir nedeginti net panaudoto. PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu. Jeigu sudirginama oda: kreiptis į gydytoją. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jeigu akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. PRARIJUS: kreiptis į gydytoją. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Gali sukelti alergiją. Išmesti tik tuščią. Naudoti tik gerai vėdinamose vietose. Laikyti atokiau nuo maisto produktų. Nepurkšti ant drabužių ir paviršių. Patekus ant paviršiaus, nušluostyti drėgna šluoste. Tinka naudoti iki datos, nurodytos ant flakono dugno, po raidžių EXPT.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas