Riebalinių paviršių valiklis 2KHORECA, 500 ml

3,51 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 35 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.):
- Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos atskiru susitarimu.
- Paštomatuose „Venipak“. Kaina – 1,99 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
- Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Rekomenduojame Jums

-24%
Original price was: 20,90 €.Current price is: 15,90 €.

Riebalinių paviršių valiklis 2KHORECA, 500 ml

Skirta efektyviam riebalų ir kitų nešvarumų pašalinimui nuo viryklių, orkaičių, mikrobangų krosnelių, grilių, grindų, kriauklių, emaliuotų puodų, keramikinių  paviršių.

Naudojimas: užpurkšti priemonę ant nešvaraus paviršiaus, palaikyti 15 min., po to gerai nuvalyti drėgna kempine ir nuplauti vandeniu. Esant itin dideliam užteršimui, palaikyti iki 30 min., nuplauti. Nenaudoti aliuminiams ir plastikiniams paviršiams valyti. Dirbti naudojant gumines pirštines, nepurkšti ant odos. Nemaišyti su kitomis valymo priemonėmis.

Atsargiai. Sukelia akių dirginimą. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Vengti patekimo ant odos ir į akis. PATEKUS Į AKIS. Kelias minutes plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius jei jie yra ir jeigu lengva tai padaryti, toliau plauti vandeniu. Jeigu dirginimas nepraeina, kreiptis į gydytoją. Patekus ant odos, nedelsiant gerai nuplauti vandeniu. Nelaimingo atsitikimo atveju arba pasijutus blogai, nedelsiant kreiptis į gydytoją (jei yra galimybė parodyti šitą etiketę).

Sudėtis: Paruoštas vanduo, nuo 5% iki 15% natriohidroksidas, <5% nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, organiniai tirpikliai, reologijos modifikatorius. Geriausias naudoti 30 mėn., nuo pagaminimo datos nurodytos ant pakuotės. Laikyti nuo +5 laipsnių C iki +30 laipsnių C temperatūroje.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Dėl galimų sudėties ir ingredientų pakitimų atsakingas gamintojas. Rekomenduojame produkto sudėtį tikrinti ant gaminio pakuotės.

Informacija dėl produktų sudėties

Elektroninėje parduotuvėje nurodyta produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias sudėčių sąrašas yra ant Jūsų įsigyto produkto pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant pakuotės. Už produkto sudėtį atsako gamintojas. Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Informacija dėl produktų išvaizdos

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip nei realybėje. Jei nerandate opcijos prekės spalvai ar formai pasirinkti, tuomet ji bus parenkama atsitiktine tvarka.

Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 657 88868 arba el. paštu eprekyba@svarosprekes.lt

Akcijos

-24%
Original price was: 20,90 €.Current price is: 15,90 €.
-15%
Original price was: 12,75 €.Current price is: 10,84 €.
-23%
Original price was: 6,50 €.Current price is: 4,99 €.
-40%
Original price was: 0,50 €.Current price is: 0,30 €.
-40%
Original price was: 0,50 €.Current price is: 0,30 €.
-20%
Original price was: 9,90 €.Current price is: 7,90 €.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas