Riebalinių paviršių valiklis 2KHORECA, 500 ml

3,51 

Produkto kodas: 4260637729781 Kategorija:

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Riebalinių paviršių valiklis 2KHORECA, 500 ml

Skirta efektyviam riebalų ir kitų nešvarumų pašalinimui nuo viryklių, orkaičių, mikrobangų krosnelių, grilių, grindų, kriauklių, emaliuotų puodų, keramikinių  paviršių.

Naudojimas: užpurkšti priemonę ant nešvaraus paviršiaus, palaikyti 15 min., po to gerai nuvalyti drėgna kempine ir nuplauti vandeniu. Esant itin dideliam užteršimui, palaikyti iki 30 min., nuplauti. Nenaudoti aliuminiams ir plastikiniams paviršiams valyti. Dirbti naudojant gumines pirštines, nepurkšti ant odos. Nemaišyti su kitomis valymo priemonėmis.

Atsargiai. Sukelia akių dirginimą. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Vengti patekimo ant odos ir į akis. PATEKUS Į AKIS. Kelias minutes plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius jei jie yra ir jeigu lengva tai padaryti, toliau plauti vandeniu. Jeigu dirginimas nepraeina, kreiptis į gydytoją. Patekus ant odos, nedelsiant gerai nuplauti vandeniu. Nelaimingo atsitikimo atveju arba pasijutus blogai, nedelsiant kreiptis į gydytoją (jei yra galimybė parodyti šitą etiketę).

Sudėtis: Paruoštas vanduo, nuo 5% iki 15% natriohidroksidas, <5% nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos, organiniai tirpikliai, reologijos modifikatorius. Geriausias naudoti 30 mėn., nuo pagaminimo datos nurodytos ant pakuotės. Laikyti nuo +5 laipsnių C iki +30 laipsnių C temperatūroje.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Dėl galimų sudėties ir ingredientų pakitimų atsakingas gamintojas. Rekomenduojame produkto sudėtį tikrinti ant gaminio pakuotės.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas