WC gaiviklis BREF BRILLIANT GEL ARCTIC OCEAN, 3×42 g

4,29 

Neturime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :
  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.
* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

WC gaiviklis BREF BRILLIANT GEL ARCTIC OCEAN, 3 × 42 g

Šis gaiviklis ne tik išvalo tualetą kaskart nuleidus vandenį, bet ir apsaugo nuo naujų nešvarumų susidarymo, suteikia jam gaivų kvapą bei nepriekaištingą spindesį.

Naudojimas. Gaiviklį išimkite iš pakuotės ir pakabinkite ant unitazo krašto toje vietoje, kurioje vandens nuleidimo metu teka daugiausiai vandens.

Sudėtis: > 30 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, < 5 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų. Yra kvapų (Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol), konservantų (Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone).

Pavojinga! Sudėtyje yra: alkoholiai, C9-11, etoksilinti; alkoholiai, C12-14, etoksilinti, sulfatai, natrio druskos. Smarkiai pažeidžia akis. Sudėtyje yra: 2-metilizotiazol-3(2H-)-onas. Gali sukelti alerginę reakciją. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ/kreiptis į gydytoją.

Tinka naudoti 3 metus nuo pagaminimo datos, nurodytos ant pakuotės. Laikyti nuo +5 °C iki +40 °C temperatūroje.

 

 

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas