Plaukų džiovintuvas DUNLOP, 1200W

12,50 

Produkto kodas: 8711292138457 Kategorijos: ,

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Plaukų džiovintuvas DUNLOP, 1200W

Galia 1200W, įtampa 220– 40V.

Patogus, nedidelis džiovintuvo dydis, puikiai tinka kelionėms. Prieš naudodami atidžiai perskaitykite instrukcijas.

Svarbios apsaugos priemonės. 1. Prieš prijungiant į elektros lizdą patikrinkite ar prietaiso nurodyta įtampa atitinka vietinę įtampą. 2. ĮSPĖJIMAS. Nenaudokite prietaiso šalia vandens ar vonioje. 3. Kai naudojate plaukų džiovintuvą vonios kambaryje, po naudojimo išjunkite prietaisą iš elektros lizdo, nes vanduo kelia pavojų net kai prietaisas yra išjungtas. 4. Papildomai apsaugai rekomenduojama vonios kambaryje įrengti liekamosios srovės įtaisą (RCD), kurio vardinė liekamoji darbinė srovė neviršija 30mA. 5. Būtina prižiūrėti, jei prietaisas yra naudojamas vaikų ar neįgalių žmonių. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. 6. Niekada neuždenkite oro grotelių. 7. Jei prietaisas perkais, jis automatiškai išsijungs. Išjunkite prietaisą iš elektros tinklo ir leiskite jam atvėsti keletą minučių. Prieš vėl įjungdami, patikrinkite groteles ir įsitikinkite, kad jos nėra užblokuotos plaukais, pūkais ir pan. 8. Nenukreipkite oro srauto į akis ar kitas jautrias vietas. 9. Nenaudokite prietaiso šlapiomis rankomis, nenardinkite į vandenį, nelaikykite tekančiame vandenyje ir neleiskite sušlapti. 10. Nenaudokite plaukų džiovintuvo kitiems tikslams, nei tik žmonių plaukams džiovinti ir formuoti. 11. Netraukite maitinimo laido su nereikalinga jėga. Nevyniokite laido aplink įrenginį. Reguliariai tikrinkite ar laidas nepažeistas. Pažeisti laidai gali būti pavojingi. 12. Jei maitinimo laidas yra pažeistas, jį reikia pakeisti kvalifikuoto asmens, kad būtų išvengta pavojaus. 13. Visada išjunkite prietaisą prieš padėdami jį, net jei tai tik trumpam. 14. Po naudojimo visada ištraukite prietaisą iš elektros tinklo. 15. Po naudojimo išvalykite prietaisą, kad nesikauptų riebalai ir kiti likučiai. 16. ĮSPĖJIMAS. Nenaudokite prietaiso šalia vandens. 17. Šis prietaisas nėra skirtas naudoti vaikams ar neįgaliems asmenims, arba asmenims, kuriems trūksta patirties ir žinių, nebent jiems yra suteikiama priežiūra. 18. Vaikus reikia prižiūrėti, kad jie nažaistų su prietaisu.

DŽIOVINIMAS. 1. Įkiškite kištuką į sieninį lizdą. 2. Įjunkite prietaisą pasirinkdami norimą nustatymą. Oro srautą galima reguliuoti taip: 2 – stiprus oro srautas džiovinimui, 1 – silpnas oro srautas švelniam džiovinimui. 0 – išjungta. Išdžiovinkite plaukus laikydami džiovintuvą arčiau plaukų.

VALYMAS.

1. Prietaisą galima valyti sausa šluoste. 2. Priedus galima valyti drėgna šluoste arba nuplauti po tekančiu vandeniu. Prieš valydami nuimkite priedus nuo prietaiso. Įsitikinkite, kad priedai yra sausi. Niekada neplaukite prietaiso vandeniu.

LAIKYMAS. Išjunkite prietaisą, kai jis nenaudojamas. Leiskite prietaisui atvėsti ir laikykite sausoje vietoje. Džiovintuvas turi kilpą, leidžiančią patogiai pakabinti. Niekada nevyniokite maitinimo laido aplink prietaisą, nes dėl to jis per anksti susidėvės ir nutrūks.

IŠMETIMAS. Negalima mesti kartu su buitinėmis atliekomis. Išmeskite prietaisą tik į tam skirtą konteinerį.

Gamintojas: žr. ant pakuotės.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas