Puodas MIGROS CUCINA & TAVOLA DELUXE, Ø12 cm, 0,5 l

19,00 

Produkto kodas: 7613433662283 Kategorija:

Turime

Prekių pristatymas/atsiėmimas

Elektroninėje parduotuvėje ŠvarosPrekės.lt įsigytas prekes galima atsiimti šiais būdais (pristatymas NEMOKAMAS perkant už 50 eur ir daugiau, ši sąlyga negalioja Neringai ir Neringos raj.) :

  • Kurjerio paslauga, pristatymas nurodytu adresu. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos. Į Neringą ir Neringos raj. prekės pristatomos taikant 50,00 Eur pristatymo mokestį, pristatymo terminas derinamas atskirai.
  • Paštomatuose „Omniva“. Kaina – 3,5 eur. Pristatymas 2-3 darbo dienos.
  • Nemokamai galima atsiimti parduotuvėse “Švaros prekės”.

* Pirkėjui suformavus prekių krepšelį mažesnį nei 15 eur, taikomas administravimo mokestis 3 eur.

Puodas MIGROS CUCINA & TAVOLA DELUXE 12 cm skersmens.

Talpa – 0,5 l.

Naudojimo ir priežiūros instrukcijos. Atidžiai perskaitykite instrukcijas ir išsaugokite jas ateityje. Išplaukite indą prieš pirmą kartą naudojant ir po kiekvieno naudojimo. Nenaudokite aštrių daiktų, pvz.: peilių, taip pat šveitimo priemonių ar abrazyvinių valymo priemonių (gali pažeisti puodo paviršių). Rinkitės tokio pat skersmens kaitlentę, kaip ir puodas, kad neeikvotumėte viryklės energijos ir prailgintumėte puodo tarnavimo laiką. Gaminimui pakanka vidutinės temperatūros ir šiek tiek aliejaus.

Pavojus! Purškiamas aliejus gali užsidegti, jei temperatūra yra per aukšta. Užvirus nedelsiant sumažinkite temperatūrą. Niekada nepalikite tuščio puodo ant kaitlentės. Į karštą vandenį įpilkite druskos ir gerai ištirpinkite iškart maišydami, kad išvengtumėte korozijos.

Atsargiai! Nudegimo pavojus! Naudokite karščiui atsparias pirštines. Naudojant puodą orkaitėje rankenos įkais. Kad nesubraižytumėte kaitlentės, ypač ant stiklo keramikos, niekada nestumdykite puodo pirmyn atgal ant paviršiaus. Po naudojimo išplaukite puodą. Patarimas: išplovę puodą jį gerai išdžiovinkite. Tai padės išvengti kalkių ir vandens dėmių susidarymo. Kalkių nuosėdas ir vandens dėmes lengvai galima pašalinti keliais lašais acto ar citrinų sulčių. Niekada nenaudokite aštrių daiktų, kad pašalintumėte pridegusius nešvarumus nuo puodo, pirmiausiai puodą pamirkykite vandenyje. Naudojimo įspėjimai. Tinka visų tipų viryklėms (įskaitant indukcines). Aukščiausia kepimo temperatūra orkaitėje 240º. Galima plauti indaplovėje.

Platintojas UAB „Paslaugų idėja“, Europos pr. 69, LT-46333 Kaunas, tel. (8 37) 391 111.

Jūsų atsiliepimai:

Didelis ačiū už greitą užsakymo įvykdymą ir ....staigmeną.

Aušra

Labai Jums dėkojam:)) Sėkmės teikiant grožį ir džiaugsmą.

Violeta

Laba diena. Noriu padėkoti už greitai pristatytas prekes ir dovanas.

Linas